مرجع مواد شیمیایی ایران

شرایط و قوانین


شرکت های محترم تأمین کننده مواد شیمیایی، لطفاً جهت استفاده بهینه از محتوا و خدمات مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook) به موارد ذیل توجه فرمایید:
۱- مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook) به عنوان یک سایت مرجع علمی، اطلاع رسانی و تبلیغاتی بوده و کلیه اصول آن در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا کاربران گرامی نیز موظف به رعایت این قوانین می باشند.
۲- محتوای مربوط به اطلاعات مواد شیمیایی ارائه شده در سایت تماماً برگرفته از مراجع معتبر علمی می باشند. اما لازم به ذکر است، در برخی موارد اطلاعات ارائه شده برای برخی مواد شیمیایی در مراجع گوناگون دارای مغایرت هایی بوده که به منظور معتبر سازی آن ها و ارائه در سایت، مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook) خود را ملزم به بررسی تعداد بیشتری از این منابع دانسته تا در نهایت مواردی که در آن اجماع بوده در سایت قرار گیرند.
۳- مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook) هیچ گونه حقی را برای خود به منظور خرید یا فروش مواد شیمیایی ارائه شده در سایت قائل نمی باشد.
۴- درج آدرس، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط تأمین کنندگان به منزله مورد تأیید بودن صحت آنهاست و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook) جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت آگهی می تواند از تأمین کننده، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست نماید.
۵- حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران بوده و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نمی بایست آن را در اختیار دیگران قرار دهند.
۶- مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook) هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص و یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر این که با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.
۷- اگر محتوای آگهی شما صادقانه نباشد، آگهی شما حذف شده و مبلغ مربوط به ثبت آگهی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
۸- ثبت نام در مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook) و هرگونه ثبت آگهی از طرف کاربران محترم به منزله آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت می باشد.
۹- در صورتی که در قوانین مندرج و امکانات سایت مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook)، در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید.