مرجع مواد شیمیایی ایران

راهنمای آگهی ها


وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه ‌است، شبانه‌روزی است، هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکت ها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پر رنگ تر می‌شود. شاهد این امر بررسی رشد تبلیغات اینترنتی در بحران مالی کنونی است.

سایت مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook) پس از نزدیک به دو سال تلاش تیم متخصص خود، سرانجام در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را به عنوان کامل ترین بانک اطلاعات مواد شیمیایی ایران و تأمین کنندگان آن آغاز نموده است، و در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ ماده شیمیایی و نزدیک به ۱۰۰۰ تامین کننده در آن فهرست شده است.

در مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook) ما علاوه بر ارائه کامل ترین اطلاعات مورد نیاز درباره مواد شیمیایی (که برگرفته از مراجع معتبر علمی است)، به مخاطبین خود (عمدتاً دانشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی، صنایع مختلف شیمیایی، معدنی، رنگ و رزین، پلیمر و پلاستیک، پتروشیمی، مواد اولیه دارویی، آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی و شوینده) می گوییم که ماده مورد نظرشان توسط کدام شرکت ها در داخل کشور تأمین و یا تولید می شود.

لذا با درج آگهی در سایت مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook)، می توانید طعم یک تبلیغات موثر را بچشید.