مرجع مواد شیمیایی ایران

درباره ما


افتخار می کنیم با راه اندازی سایت مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook)، بانک اطلاعات مواد شیمیایی و تأمین کنندگان آن ها، در خدمت شما عزیزان باشیم.
از آنجا که صنایع شیمیایی مختلفی با کاربردهای متفاوت مصرفی چه در حوزه صنعتی و چه خانگی مشغول فعالیت هستند، این عرصه به علت عدم یکپارچگی و پراکندگی اطلاعات برای متقاضیان خرید و فروش ناشناخته مانده است. ارتباط گیری صنایع شیمیایی با سایر صنایع و آشنایی با خدمات و تولیدات یکدیگر باعث رونق و تکامل متقابل خواهد شد و از هدر رفت زمان و انرژی جلوگیری می نماید.
مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook) با مخاطب قرار دادن دانشجویان، اساتید، فعالان صنایع شیمیایی (معدن، رنگ و رزین، پلیمر و پلاستیک، پتروشیمی، مواد اولیه دارویی، آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی و شوینده) امیدوار است تا بتواند خدمتی شایسته به صنایع ایران ارائه دهد.
 
مرجع مواد شیمیایی ایران (IranChemBook) به عنوان به روزترین و کامل ترین مرجع اطلاعات مواد اولیه صنایع شیمیایی کشور با هدف:

* سهولت در انتخاب مواد شیمیایی مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن

* دسترسی به اطلاعات دقیق مواد شیمیایی از جمله خواص فیزیکی و شیمیایی، برگه اطلاعات ایمنی مواد  (MSDS) و … که  برگرفته از مراجع معتبر علمی می باشند.

* معرفی شرکت های تامین کننده معتبر در داخل کشور

فعالیت خود را آغاز نموده است، و در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ ماده شیمیایی و بیش از ۱۰۰۰ تامین کننده در آن ثبت گردیده است.
بازدید کنندگان سایت می توانند از طریق جستجوی نام ماده شیمیایی (فارسی و یا انگلیسی) و یا شماره CAS آن به اطلاعات طبقه بندی شده ماده شیمیایی مورد نظر خود دسترسی یافته و همچنین با توجه به معرفی تامین کنندگان آن در سایت، امکان انتخاب های متعدد جهت تامین نیازهای صنعت خود را داشته و توان استعلام قیمت و یا دریافت نمونه از چندین تامین کننده را خواهند داشت.
همچنین تمامی مواد شیمیایی موجود در سایت بر اساس ماهیت شیمیایی و کاربردی خود در دسته بندی بسیار جامعی در دسترس بازدیدکنندگان سایت قرار گرفته است.
شرکت های تامین کننده مواد شیمیایی با ثبت نام در سایت و معرفی شرکت، محصولات و خدمات خود و با بهره گیری از امکانات گسترده سایت، می توانند دایره فروش خود را در سراسر کشور گسترش دهند.

منتظر همه تولیدکنندگان و مدیران ایرانی در این سایت ایرانی هستیم.